Loading... Loading...

S P R Z E D A Ż   M A S Z Y N

Od 15 lat profesjonalnie zajmujemy się sprzedażą używanych maszyn do obróbki metalu. W naszej szerokiej ofercie znajdują się: tokarki, wiertarki, frezarki, szlifierki, krawędziarki, prasy oraz inne maszyny i towary handlowe.

 


O D L E W N I A

Specjalizujemy się przede wszystkim w produkcji i sprzedaży żeliwnych wyrobów stosowanych w kanalizacji oraz wyrobach kuchenno-piecowych i mebli ogrodowych. Jesteśmy elastyczni w zakresie dostosowania asortymentu produkcji do potrzeb rynkowych i jakościowych oczekiwań Klientów. Nasze wyroby są z żeliwa klasy EN – GJL -200 i EN – GJL-250 zgodnie z normami PN-EN 124. O ich jakości świadczą posiadane certyfikaty.

Jesteśmy zainteresowani współpracą w zakresie dostaw w/w grup wyrobów. Posiadamy własną bazę transportową.

Firma jest ubezpieczona od odpowiedzialności cywilnej za produkt oraz za ewentualne szkody wyrządzone poza granicami RP.

Na nasze wyroby udzielamy gwarancji zgodnie z kartami gwarancyjnymi.

Oferujemy rabaty, które uzależnione są od różnych czynników, w tym m.in. wartości faktycznego zamówienia jednostkowego i np. miesięcznego, zamawianego asorytmentu, docelowo-terminu płatności, itp.

 


K U Ź N I A

Poszerzyliśmy działalność o produkcję narzędzi ogrodowych: lemieszy, siekier i młotów. Z czasem asortyment będzie poszerzany w zależności od potrzeb rynku. Nasze wyroby są wysokiej jakości, kute ręcznie. W trakcie realizacji jest uruchomienie produkcji maszynowej.

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com